DUATLON ŽIVOTSKÉ HORY 2008

Máme za sebou 1. ročník krosového duatlonu, který se konal dne 27.září 2008. Účastníci absolvovali 4 km běhu a 20 km na kole v nádherném prostředí Životských hor.

Vítězy se stali Radek Svěntý a Petr Kopřiva v kategorii ELITE, kteří protli cílovou pásku ve stejném čase, Karel Michalčík v kategorii MUŽI a Hana Vaňková v kategorii ŽENY. Smolařem dne se stal Honza Novák, který v poslední třetině závodu píchnul a musel závod dokončit pěšky.

V podvečerních hodinách se během kulturního programu uskutečnila soutěž ve střelbě ze vzduchové pistole. Vítězkou se stala Jana Hřivnáčová s celkovým počtem 66 bodů. Stříbrná pozice připadla Janu Hoppovi, který prohrál až v rozstřelu s vítězkou Janou a již druhou bronzovou medaili v tento den si odnesla Jarka Hoppová s 61 body.

 1.   Jana Hrivnacova   66 bodu
 2.  Jan Hopp  66 bodu
 3.  Jarmila Hoppova  61 bodu
 4.  Josef Obrusnik - Fater  60 bodu
 5.  Vita Bocek  51 bodu
 6.  Marie Obrusnikova  46 bodu
 7.  Josef Obrusnik ml.  45 bodu
 8.-9.  Kaja Michalcik  43 bodu
   Filip Thomitzek  43 bodu
 10.  Josef Baranek  32 bodu

 

Rádi bychom ještě poděkovali všem pořadatelům, kteří to s námi dotáhli až do úspěšného večírku. Tzn. Honzovi a Jarce za přípravu a provoz centra závodu, Majce a mladému Pepovi za zajištění bufetu, Fatrovi za perfektní fotky a totální nasazení při uklízení tratě, tetě Hele a jejím kolegům za časomíru, Pavle za pomoc při stavění tratě a psychickou podporu, Honzíkovi za poskytnutí aparatury a zprovoznění našich webovek, Filipovi za technickou pomoc a zároveň Lubošovi alias Tepelným čerpadlům za poskytnutí servisního vozidla a babičce za zdravoťácké zázemí.

 


design by
| © 2014