Výsledky ze závodu
MTB Životské hory 2012

-Kategorie J = junioři 15-18 let (50km)
-Kategorie M1 = muži 19-29 let (50km)
-Kategorie M2 = muži 30-39 let (50km)
-Kategorie M3 = muži 40-49 let (50km)
-Kategorie Z = ženy 50km
-Kategorie J30 = Junioři 30 km – 15-18 let
-Kategorie Z30 = Juniorky 30 km 15-18 let
-Kategorie PZ30 = ženy pohodářky (30km)
-Kategorie PM30 = muži do 50 let (30km)
-Kategorie PD30 = muži nad 50 (30km)
-Kategorie T = tandem (30km)

Celkové výsledky ke stažení

J_50 Junioři (50km)





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Hruška Tomáš 165 02:54:50
2. Vojvodík David 90 03:05:38
3. Chovanec Jakub 94 03:05:40
4 Andronibids Janis 234 03:23:16
5 Beil Richard 242 03:44:42

M1 Muži 19-35let





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Haman Martin 5 02:05:31
2. Rohel Břetislva 224 02:08:59
3. Ivanov Nikola 235 02:09:01
4. Buksa Domenico 283 02:09:18
5. Svěntý Radko 6 02:09:44
6. Pilčík Adam 100 02:13:03
7. Kokošek Oldřich 66 02:16:44
8. Čer Tomáš 157 02:17:23
8. Heinrich Lukáš 200 02:17:23
10. Žniva Ondřej 359 02:22:16
11. Kubánek Daniel 106 02:22:17
12. Sedlář Jakub 3 02:22:45
13. Bublík Libor 9 02:28:12
14. Sýkora Pavel 366 02:31:01
15. Kovář Tomáš 213 02:31:21
16. Bolek Viktor 10 02:32:51
17. Kalita Tomáš 57 02:33:35
18. Franer Jakub 56 02:34:17
19. Lejska Martin 17 02:34:30
20. Vilášek Michael 127 02:36:59
21. Hájka Tomáš 118 02:37:05
22. Vícha Lukáš 20 02:37:19
23. Kurka Radim 151 02:38:21
24. Mohila Tomáš 115 02:39:19
25. Winkler Jan 104 02:39:20
26. Laš Jan 358 02:39:37
27. Čagala Marián 95 02:40:55
28. Pajkert Petr 357 02:41:09
29. Satke Milan 78 02:41:23
30. Herber David 132 02:42:30
31. Tampa Martin 40 02:44:30
32. Oslizlo Jiří 180 02:44:33
33. Šimeček Roman 305 02:45:52
34. Lazecký Pavel 160 02:46:43
35. Uvíra Marek 23 02:47:08
36. Riedel Václav 131 02:47:30
37. Najser Tomáš 363 02:47:58
38. Šumník Petr 356 02:48:56
39. Kraval Tomáš 209 02:49:15
40. Bitomský Aleš 110 02:50:09
41. Riedel Tomáš 121 02:50:10
42. Mrůzek Martin 141 02:51:26
43. Řehulka David 228 02:52:15
44. Kavan Ondra 2 02:52:56
45 Trnčák Jaroslav 84 02:53:48
46 Mikšan Marek 67 02:56:00
47 Mrůzek Michal 143 02:57:10
48 Thomas Jan 172 02:57:11
49 Švančar Karel 26 02:58:20
50 Barteska Jakub 74 03:02:06
51 Ritter Vojtěch 212 03:02:08
52 Stuchlík Jan 130 03:02:19
53 Němec Radek 68 03:02:28
54 Flašar Čeněk 293 03:02:39
55 Tichý Libor 25 03:03:37
56 Kremser Martin 177 03:05:31
57 Peter Radek 150 03:07:19
58 Dedek Jiří 63 03:07:51
59 Kurečka Ondřej 91 03:08:42
60 Pleva Jiří 119 03:11:26
61 Zajíček Miloslav 179 03:12:25
62 Schwarz Petr 364 03:12:26
63 Kubesa Ondřej 136 03:13:07
64 Kocich Jakub 225 03:17:20
65 Chaloupka Prokop 123 03:18:23
66 Klímek Lukáš 308 03:18:35
67 Tengler Vladimír 199 03:19:06
68 Hluchník Jiří 128 03:19:41
69 Kořený David 32 03:20:19
70 Tobík Tomáš 51 03:21:55
71 Rezner Michal 47 03:22:10
72 Pavelek Petr 185 03:22:18
73 Kristián Radim 362 03:22:35
74 Němec Miloš 152 03:22:43
75 Myslivec Michal 210 03:25:42
76 Barteska Petr 37 03:25:46
77 Vojvodík Petr 89 03:26:14
78 Bohdal Petr 13 03:26:16
79 Barteska Martin 226 03:30:39
80 Vlašánek Vít 60 03:31:03
81 Kopecký Vít 142 03:31:34
82 Machů Štěpán 279 03:32:42
83 Pilař Jakub 55 03:38:08
84 Vícha Ondřej 181 03:38:19
85 Pavlíček Lukáš 361 03:38:30
86 Schrom David 75 03:39:10
87 Cahel Martin 223 03:40:02
88 Pokorný Ondřej 83 03:41:46
89 Bortlík Jiří 58 03:50:52
90 Pinkava Aleš 360 04:01:26
91 Elfmark Kamil 98 04:32:56
92 Muzička Lukáš 105 04:35:14
93 Matěj Radek 64 X
94 Chmel Michal 8 X
95 Matušek Dušan 31 X
96 Stanke Lukáš 52 X
97 Bortlík Ondřej 61 X
98 Valent Dušan 62 X
99 Kurš Jan 137 X
100 Vaško Kamil 154 X
101 Gellner Jan 174 X
102 Křesťan Martin 214 X

 

M2 Muži 36-49let





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Žůrek Pavel 70 02:17:23
2. Fiala Radek 4 02:18:42
3. Buksa Jiří 282 02:25:11
4. Veselý Tomáš 302 02:25:12
5. Kilnar Aleš 290 02:31:00
6. Dřevojánek Jan 286 02:31:53
7. Šamara Martin 295 02:32:20
8. Steuer Radovan 134 02:34:07
9. Mazal Zdeněk 303 02:37:08
10. Rýdl Dušan 276 02:37:36
11. Dulava Lukáš 117 02:38:25
12. Suchánek Rostislav 124 02:39:14
13. Švehla Miroslav 41 02:39:16
14. Juran Radim 292 02:40:53
15. Chudý Radek 278 02:41:06
16. Kostruh David 280 02:43:15
17. Špaček Martin 365 02:44:01
18. Girášek Martin 120 02:44:46
19. Grygar Roman 281 02:45:51
20. Eliáš Pavel 178 02:51:44
21. Holoubek Radim 166 02:53:00
22. Hadámek Pavel 198 02:54:44
23. Hadámek Aleš 277 02:54:52
24. Galvas Dušan 163 02:56:49
25. Bukovanský Pavel 112 02:57:45
26. Hendrich Pavel 147 02:57:53
27. Kubný Tomáš 140 02:58:38
28. Krčmař Aleš 307 02:58:52
29. Valeček Jiří 291 03:00:25
30. Černý Marek 28 03:00:27
31. Boček Vítězslav 53 03:00:58
32. Slaný Petr 173 03:01:44
33. Vysocký Radim 148 03:02:00
34. Benš Radek 287 03:02:45
35. Kotek Jiří 285 03:05:11
36. Čech Aleš 301 03:06:20
37. Daněk Radim 87 03:06:51
38. Krpec Kamil 298 03:07:50
39. Břemek Viktor 144 03:08:32
40. Winkler Petr 184 03:08:50
41. Bacho Jiří 227 03:09:08
42. Palinčák Petr 12 03:09:12
43. Ondráček Hynek 27 03:11:43
44. Vyležík Stanislav 45 03:11:54
45. Hahn Radim 44 03:13:59
46. Liška Vlastimil 309 03:14:33
47. Stuchlík Aleš 159 03:16:46
48. Hrubec Tomáš 288 03:16:48
49. Fráner Vít 289 03:16:50
50. Hučík Marek 156 03:17:06
51. Vaněk Jiří 15 03:17:31
52. Moravec Marek 304 03:18:30
53. Buček Martin 145 03:18:39
54. Pavelek Luboš 299 03:19:38
55. Benš Jan 38 03:20:29
56. Honka Petr 306 03:21:44
57. Vyskočil Antonín 88 03:22:06
58. Kukla Svatopluk 168 03:22:29
59. Šindler Zbyněk 49 03:23:00
60. Martínek Břetislav 85 03:23:59
61. Hegegy Jiří 296 03:24:39
62. Chovanec Petr 93 03:24:47
63. Bortlík Petr 59 03:25:51
64. Kutschker David 126 03:27:03
65. Holuša Petr 92 03:27:06
66. Pavelek Jaromír 65 03:28:47
67. Šípek Daniel 97 03:32:25
68. Hulva Martin 21 03:33:33
69. Janovský Milan 153 03:38:23
70. Lysák Roman 29 03:38:46
71. Prasek Vladimír 155 03:40:04
72. Hendrych Štěpán 233 03:40:05
73. Materna Martin 297 03:40:08
74. Haša Marek 82 03:56:10
75. Plaček Martin 81 04:24:17
76. Hendrych Luděk 16 04:27:54
77. Weihrich Ivo 183 X
78. Gebel Petr 7 X
79. Režnar Luděk 39 X
80. Satke Tomáš 72 X
81. Sova Radek 80 X
82. Halfar Radim 116 X
83. Kadaňka Jiří 162 X
84. Vavrečka Lukáš 164 X
85. Fiala Martin 182 X
86. Kocourek Zdeněk 284 X
87. Borák Martin 300 X
88. Skliba Vlastimil 216 X

M3 Muži nad 50let





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Raus Pavel 122 02:36:43,00
2. Frkal Miroslav 111 02:37:36,00
3. Boreček Tomáš 139 02:40:58,00
4. Raida Jaromír 211 03:06:40,00
5. Juráň Petr 176 03:07:01,00
6. Soukal Stanislav 149 03:08:46,00
7. Foniok Igor 239 03:10:41,00
8. Lébl Zdeněk 196 03:11:29,00
9 Doležal Břetislav 167 03:12:12,00
10 Hýl Petr 34 03:14:29,00
11 Gajdečka Petr 238 03:16:13,00
12 Bura Aleš 333 03:23:20,00
13 Fous Rudolf 43 03:23:36,00
14 Harazim Jan 146 03:25:38,00
15 Grygar Jiří 133 03:28:32,00
16 Cupal Miroslav 30 03:28:35,00
17 Kudlíčka Dušan 294 03:40:06,00
18 Jedlička Rostislav 241 03:40:09,00
19 Šeděnka Jaroslav 240 03:45:04,00
20 Gorčica Ladislav 194 03:49:04,00
21 Sochacký Miloslav 101 03:55:23,00
22 Kalda Václav 215 03:56:44,00
23 Skotnica Josef 170 03:57:59,00
24 Kurš Vladimír 99 03:58:16,00
25 Žurek Dalibor 197 03:59:38,00
26 Hudeček Karel 175 04:08:15,00
27 Schindler Zbyněk 135 X

Ž_50 Ženy (50km)





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Macíková Lucie 18 02:44:24
2. Najsrová Renata 236 02:48:00
3. Hraběová Kateřina 202 02:50:46
4. Kolašínová Johana 237 03:05:44
5. Havlická Renáta 42 03:12:10
6. Goldmannová Jana 129 03:25:14
7. Vavrečková Petra 103 03:25:17
8 Goldmannová Veronika 232 03:25:20
9 Kuklová Petra 169 03:25:30
10 Žůrková Veronika 71 03:26:15
11 Macová Alexandra 22 03:32:40
12 Rytířová Jana 50 03:33:39
13 Karkošková Renáta 161 X

 

J_30 Junioři (30km)





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Prejda Václav 70 01:02:00
2. Oslizlo Radek 87 01:05:16
3. Figura Lukáš 71 01:08:36
4. Horák Lukáš 84 01:13:02
5. Pietroň Jan 66 01:17:58
6. Darda Lukáš 74 01:18:25
7. Košec Filip 57 01:19:36
8. Zedník Vítězslav 56 01:19:42
9. Matýsek ml. Jiří 60 01:50:55

Ž_30 Juniorky (30km)





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Rezková Aneta 72 01:12:02
2. Prejdová Marie 69 01:18:00
3. Cibulková Lenka 29 01:21:30
4 Vyskočilová Monika 149 01:48:06
5 Kolářová Adéla 94 01:51:10

PZ Ženy (30km)





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Tampová Alena 20 01:16:03
2. Hartmanová Petra 40 01:17:27
3. Krzywoňová Martina 42 01:18:11
4. Kupcová Monika 21 01:18:13
5 Stuchlíková Karolína 38 01:21:03
6 Gřonďějová Zuzana 91 01:22:59
7 Kubínová Zuzana 7 01:25:04
8 Lazecká Zuzana 63 01:34:00
9 Hahnová Martina 30 01:34:38
10 Rajská Lenka 1 01:34:39
11 Brableczová Renata 197 01:35:45
12 Hluštíková Lenka 61 01:36:01
13 Tichá Ivana 36 01:36:05
14 Vehovská Lucie 78 01:36:45
15 Švánová Adéla 148 01:40:13
16 Brusová Zuzana 26 01:44:24
17 Martinková Jana 89 01:46:00
18 Kalužíková Vlasta 80 01:46:41
19 Václavíková Kristína 93 01:46:41
20 Válková Kateřina 95 01:57:46
21 Vyskočilová Petra 150 02:01:55
22 Ausficírová Soňa 35 02:52:59
23 Seidlová Veronika 41 X
24 Kalužíková Nikol 79 X

PM Muži do 49 let (30km)





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Kocourek Radim 154 01:02:39
2. Drienovský Zbyněk 52 01:05:40
3. Horák Tomáš 83 01:05:59
4. Melecký David 194 01:06:03
5. Fryc Bohdan 28 01:06:05
6. Hlaváček David 33 01:08:01
7. Hřivňacký Marek 88 01:08:27
8. Brucký Petr 32 01:10:16
9. Šviderský Radek 37 01:10:16
10. Slavík Petr 58 01:10:16
11. Kubín Pavel 6 01:11:23
12. Šeděnka Ivan 50 01:13:12
13. Matušek Milan 67 01:14:27
14. Macola František 54 01:17:39
15. Stryja Petr 55 01:18:06
16. Válek Tomáš 46 01:18:09
17. Hrubý Martin 153 01:18:17
18. Svárovský Richard 199 01:18:29
19 Skotnica Tomáš 4 01:21:05
20 Bitomský David 64 01:23:00
21 Vehovský Matěj 82 01:23:17
22 Kuš Radim 39 01:25:18
23 Ondra Lubomír 27 01:25:54
24 Pigula Jiří 48 01:26:52
25 Klásek Stanislav 151 01:27:05
26 Beck Václav 85 01:27:58
27 Grygar Radim 90 01:28:58
28 Kremel Libor 68 01:31:40
29 Hluštík Tomáš 62 01:36:01
30 Šnajder Zdeněk 152 01:38:40
31 Novotný Dalibor 86 01:45:59
32 Šustek Vladan 13 01:46:01
33 Dolas Pavel 43 X

PD Muži nad 50 let (30km)





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Mazgaj Břetislav 77 01:06:22
2. Černý Jiří 193 01:10:49
3. Terber Miroslav 65 01:15:32
4. Riedel Miroslav 45 01:17:37
5. Kotek Jindřich 198 01:18:40
6. Kalužík Zdeněk 81 01:22:39
7. Palaček Jiří 196 01:22:42
8 Bezděk Václav 19 01:23:08
9 Proske Pavel 9 01:23:14
10 Skřivánek Jiří 195 01:32:18
11 Kremel Jan 49 01:36:30
12 PRAVDA Petr 73 01:36:56
13 Matýsek Jiří 59 01:50:56
14 Svěntý Jaromír 75 01:53:00

T Tandem (30km)





Umístění: Příjmení: Jméno: Startovní č.: Čas:
1. Mareš Marek 17 01:41:28
2. Fišer Václav 18 02:10:42
3. Chamulová Zuzana 16 02:10:44
4. Marešová Michaela 31 03:19:37

 

 

Případné připomínky, dotazy posílejte prosím na lucie@ironteam.cz nebo na 777 799 063.